Museum BroekerVeilingTerug naar het overzicht

Bij museum BroekerVeiling kan je varen en veilen bij de oudste doorvaar-groenteveiling ter wereld.
Museum BroekerVeiling is niet zomaar een museum, je vindt hier de oudste veiling ter wereld. Hier is het veilen bij afslag ontstaan. Duik in de geschiedenis en beleef in het binnen- en buitenmuseum hoe een groenteveiling ruim een eeuw geleden verliep.

Veil zelf groente, maak een rondvaart, laat je door over het museum terrein begeleiden door Tuinder Arie via de audiotour, bezoek een expositie, eet lekker in het restaurant, bestel een picknickmand. Strijk neer op een kleedje in het gras of huur een fluisterbootje en geniet van de prachtige omgeving.

Het museum is ook goed toegankelijk voor kinderen in een rolstoel. Zo heeft de rondvaartboot een lift en is er een speciale rolstoelroute die je naar het veilinghuis leidt. Ook zijn er een aantal mindervalide toiletten aanwezig.

Klik voor meer info door naar de website via de roze button.

Museum BroekerVeiling

Museumweg 2
1721 BW Broek op Langedijk
Openingstijden en kosten Dinsdag t/m zondag, van 10.00 tot 17.00 uur Naar de website Direct mailen Telefoonnummer

Ervaringen van andere ouders

Ken jij deze tip? Wij zijn benieuwd! Wil je je ervaringen hier met andere ouders delen?

Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Lente!

Lente!

Naar buiten! Ruik het voorjaar wat in de lucht hangt, ruik de bloemen en het gras en dartel als een lammetje in het rond! Wij worden zo blij van het voorjaar! Ontdek onze Events-Pagina voor de leukste uitjes dit seizoen.

Lente-inspiratie

Samenwerkingen