Op kamp met kankerTerug naar het overzicht

Leuke kampen voor kinderen en jongeren met kanker
Stichting KinderOncologische Vakantiekampen (SKOV) organiseert elk jaar de leukste kampen voor kinderen en jongere met kanker. Tijdens deze kampweken hoeven de kinderen even niet te denken aan het ziekenhuis of vervelende gesprekken maar kunnen ze weer even gewoon kind zijn!
Samen met andere leeftijdsgenootjes zijn er de leuktste activiteiten te beleven! Zo zijn er per jaar verschillende kampen die plaatsvinden. Zo kun je kiezen tussen de Ziezo Zomerzooi, Zomerzotheid, Herfstherrie, Winterkolder en de Zuiderzeevaart! 

Klik voor meer informatie over de kampen op de roze websitebutton!

TIP: kijk op onze events-pagina voor leuke opkomende en toegankelijke uitjes! 

SKOV


Toegankelijkheid en tips Voor kinderen met kanker Naar de website

Ervaringen van andere ouders

Ken jij deze tip? Wij zijn benieuwd! Wil je je ervaringen hier met andere ouders delen?

Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

VeineDAGEN

VeineDAGEN

VeineDAGEN, dé beurs waar je informatie en inspiratie krijgt over de begeleiding van kinderen en jonge volwassenen met een beperking. De informatieve beurs is ook geschikt voor kids! Ben jij erbij op 29 & 30 september in HARDENBERG & op 6 & 7 oktober in GORINCHEM.

Ontdek het programma

Samenwerkingen