• Kidsproof.nl
  • Bezoek Kidsproof Vakantie
  • Bezoek Kidsproof Plus

Skiles voor beginnersTerug naar het overzicht

vrijdag 13 december
Volg lessen voor beginners en gevorderde skiërs en snowboarders bij de NVSV!
Ben jij een skiër of snowboarder die zijn eigen vaardigheden wil verbeteren of zich wil voorbereiden op de komende wintersport, en heb je een visuele beperking? Dan is dit misschien iets voor jou!

Ieder najaar organiseert de NVSV lessen voor beginners en gevorderde skiërs en snowboarders bij SnowWorld in Zoetermeer. Het gaat om vier lessen van twee uur op zaterdagochtenden. Je kan kiezen uit lessen voor beginners of lessen voor gevorderde skiërs. Welke kies jij?

Wanneer je liever niet aan een blok van vier lessen wil mee doen of wanneer de zaterdag niet zo goed uit komt, kun je ook kiezen voor begeleid skiën of lessen op vrijdagavonden. Dit is in principe ook bij SnowWorld Zoetermeer, maar op verzoek kunnen we kijken of SnowWorld Landgraaf mogelijk is. Dit kan vrijdagavond 11 oktober, 8 november of 13 december van 19.00 tot 21.00 uur en kost € 50,- per persoon per les van twee uur.

De lessen worden gegeven bij SnowWorld Zoetermeer: Buytenparklaan 30, 2717 AX Zoetermeer. 

Data: Zaterdag 2, 9, 23 en 30 november voor gevorderden.

Lestijden: 
Skiën/snowboarden voor beginners/lichtgevorderden (individueel) van 09.30 – 12.00 uur inclusief 30 minuten pauze.
Skiën/snowboarden voor gevorderden (groepsles) van 10.00 – 12.00 uur.

Wil je meer informatie? Klik op de roze button om naar de website te gaan. 

Tip: Ga lekker op vakantie, bekijk ons overzicht van aangepaste vakantiewoningen en toegankelijke vakantiekampen!

Nederlandse Visueel-gehandicapten Ski Vereniging

Buytenparklaan 30
2717 AX Zoetermeer
Toegankelijkheid en tips Geschikt voor mensen met een visuele beperking Openingstijden en kosten €145,- per persoon voor vier lessen van twee uur
Beginners: 09:30 - 12:00
Gevorderden: 10:00 - 12:00
Naar de website Direct mailen

Ervaringen van andere ouders

Ken jij deze tip? Wij zijn benieuwd! Wil je je ervaringen hier met andere ouders delen?

Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & inspiratieAlle blogs

Uitgelicht

De Onbeperkte Sportdag

De Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Kinderen van 6 tot 21 jaar kunnen deelnemen aan circa 20 sporten.
Ontdek welke sport bij jouw kind past!

Meld je gratis aan!

Samenwerkingen