De
Prinsen- en Prinsessendagen staan in het teken van jezelf zijn. Of dat nu als prinses, krokodil of superheld is. Verkleed of niet, iedereen mag meedoen! De paleistuinen en stallen vormen het sprookjesachtige decor voor een programma boordevol leuke kinderactiviteiten: nieuwe shows en en natuurlijk een paar klassiekers.
Op dinsdag 29 juli en woensdag 30 juli zijn
gebarentolken aanwezig van bij de voorstellingen op het grote podium (klosbaan). Op deze dag worden alle voorstellingen getolkt.
De rest van de dag kun je nog van alles ontdekken op het terrein. De stokpaarden zijn weer van de partij en de racebaan staat klaar. Versier jezelf, kom chillen in de weide en loop het beweegparcours. Met de familietour is de dag compleet!
Ideaal! Sinds kort heeft Paleis Het Loo als eerste museum in Nederland een
Changing Place. Een Changing Place is een veilige en hygiënische liggende toiletvoorzieningen voor kinderen en volwassenen met een ernstige motorische en/of verstandelijke handicap.
Klik op de
paarse button voor meer informatie!
Bekijk ook eens andere theatervoorstellingen voor de hele familie.